PUFF DESIGN

PUFF

Pufy skórzane

Dobierając pufy skórzane okrągłe do siedzenia dla twojego wystroju wnętrz, kieruj się nie tylko wyglądem, ale również dbałością wykonania i jakością użytych materiałów. Bardzo istotne jest abyś wiedział/ła, że użycie odpowiedniej skóry/ekoskóry, pozwala zachować właściwości antyalergiczne, przeciwzapalne oraz termoregulacyjne. Skóry na okrągłe pufy do siedzenia, powinny cechować się zwiększoną odpornością na zużycie. Dlatego tkaniny, które używamy do produkcji puf są atestowane i spełniają normy obowiązujące w Polsce oraz krajach UE.

Produkujemy pufy, przede wszystkim do siedzenia, pokoju oraz salonu. Siedziska wykonujemy ręcznie, używając materiałów klasy premium. Wszystkie pufy skórzane okrągłe do siedzenia są pokryte materiałem antyalergicznym i przeciwzapalnym.  Produkty dostępne w naszym sklepie kupisz w różnych kolorach i kształtach.

Dlaczego okrągłe pufy skórzane od PUFF DESIGN?

Nasze Pufy łączą wysoką jakość wykonania, styl i właściwości antyalergiczne. Pufy z ekoskóry/skórzane wytwarzamy tylko z solidnych i atestowanych materiałów. Już teraz kup pufe od PUFF DESIGN i nadaj niepowtarzalny styl swojemu wnętrzu!

Znajdź więcej inspiracji na naszym INSTAGRAM !

Close Menu
×
×

Koszyk