PUFF DESIGN

PUFF

Pufy ogrodowe

Dobierając Pufy ogrodowe do siedzenia kieruj się nie tylko wyglądem, ale również dbałością wykonania i jakością użytych materiałów. Bardzo istotne jest abyś wiedział/ła, że użycie odpowiednich tkanin, pozwala zachować właściwości grzybo, plamo i wodoodporne. Materiały na siedziska dedykowane na zewnątrz, powinny cechować się zwiększoną odpornością na promienie słoneczne, plamy i przetarcia.

Produkujemy pufy, przede wszystkim na balkon, taras oraz ogród. Pufy ogrodowe do siedzenia szyjemy używając materiałów certyfikowanych klasy premium. Wszystkie meble ogrodowe są antyalergiczne, oddychające i termoregulacyjne. Tkaniny z których wytwarzamy są atestowane i dopuszczone do sprzedaży w Polsce i krajach UE. Meble dostępne w naszym sklepie dostępne są w różnych kolorach i modnych wzorach. Na zamówienie specjalne wykonujemy pufy i leżaki z tych samych materiałów outdoor.

Dlaczego pufy na zewnątrz od PUFF DESIGN?

Nasze meble łączą wysoką jakość wykonania, styl i zaawansowane parametry tkanin do użytku outdoor. Poduszki wytwarzamy tylko z solidnych i atestowanych materiałów OEKO-TEX®. Już teraz kup mebleogrodowe od PUFF DESIGN i pokaż swój niepowtarzalny styl!

Znajdź więcej inspiracji na naszym INSTAGRAM !

Close Menu
×
×

Koszyk