PUFF DESIGN

PUFF

Poduszki dekoracyjne

Dobierając Poduszki dekoracyjne do wystroju wnętrz kieruj się nie tylko wyglądem, ale również dbałością wykonania i jakością użytych materiałów. Bardzo istotne jest abyś wiedział/ła, że użycie odpowiednich tkanin, pozwala zachować właściwości antyalergiczne, oddychające oraz termoregulacyjne. Materiały na poduszki, powinny cechować się zwiększoną odpornością na zużycie. Tkaniny, które używamy do produkcji asortymentu są atestowane i spełniają normy obowiązujące w Polsce oraz krajach UE.

Produkujemy poduszki dekoracyjne, ozdobne przede wszystkim do  kanapy, sypialni oraz salonu. Poduszki wykonujemy ręcznie, używając materiałów klasy premium. Wszystkie poduszki ozdobne są antyalergiczne, oddychające i termoregulacyjne. Produkty dostępne w naszym sklepie kupisz różnych wymiarach i wzorach. Na zamówienie specjalne wykonamy dla ciebie same poszewki dekoracyjne w różnych wymiarach.

Dlaczego poduszki od PUFF DESIGN?

Nasze produkty łączą wysoką jakość wykonania, styl i właściwości antyalergiczne. Poduszki wytwarzamy tylko z solidnych i atestowanych materiałów. Już teraz kup poduszki od PUFF i nadaj niepowtarzalny styl swojemu wnętrzu!

Znajdź więcej inspiracji na naszym INSTAGRAM !

Close Menu
×
×

Koszyk