Nowoczesne pufy do salonu

Dobierając nowoczesne pufy do salonu, pokoju, pamiętaj  aby nie kierować się nie tylko wyglądem ale również dbałością wykonania i jakością użytych materiałów. Bardzo istotne jest abyś wiedział/ła, że użycie odpowiednich tkanin, pozwala zachować właściwości antyalergiczne, oddychające oraz termoregulacyjne. Materiały na pufy, powinny cechować się zwiększoną odpornością na zużycie. Dlatego materiały, które używamy do produkcji puf są atestowane i spełniają normy obowiązujące w Polsce oraz krajach UE.

Produkujemy pufy z materiału przede wszystkim do siedzenia, pokoju oraz salonu. Siedziska wytwarzamy używając materiałów klasy premium. Wszystkie dostępne tkaniany są antyalergiczne, oddychające i termoregulacyjne. Produkty dostępne w naszym sklepie kupisz różnych kolorach, wzorach i kształtach.

Dlaczego pufy od PUFF DESIGN?

Nasze pufy do salonu łączą wysoką jakość wykonania, styl i właściwości antyalergiczne. Pufki wytwarzamy tylko z solidnych i atestowanych materiałów. Już teraz kup pufę od PUFF DESIGN i nadaj niepowtarzalny styl swojemu wnętrzu!

Znajdź więcej inspiracji na naszym INSTAGRAM !