Leżaki ogrodowe drewniane

Do wykonania naszych leżaków ogrodowych używamy materiałów klasy premium. Leżaki ogrodowe oraz do wnętrz, produkujemy z drewna bukowego zabezpieczonego wysokiej  jakości olejem impregnującym nadającym szlachetny wygląd. Tkaniny na leżaki ogrodowe drewniane spełniają europejskie i amerykańskie standardy wykonania i jakości. Dodatkową cechą materiałów jest certyfikat OEKO-TEX® (standard 100 class 1), który w przeciwieństwie do najtańszych tkanin gwarantuje odporność na plamy z jedzenia, chloru czy promienie słoneczne. Tkaniny są wodo i grzyboodporne, antyalergiczne, przyjemne w dotyku i spełniają wysokie wymagania wytrzymałościowe ISO12947/2. Dzięki powyższym właściwością leżak ogrodowy dłużej zachowa estetyczny wygląd i jakość wykonania .

Dlaczego leżaki od  PUFF DESIGN?

Niskobudżetowe tkaniny nie są odporne na plamy z jedzenia czy długotrwały wpływ warunków atmosferycznych, takich jak promienie słoneczne, chlor. Dlatego w przypadku tanich materiałów, już po 2-3 miesiącach leżaki ogrodowe będą wyblakłe i nieestetyczne. Nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości.

Czy impregnacja drewna jest ważna?

Większość producentów oferuje ekonomiczne leżaki ogrodowe, które nie są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi oraz plamami z jedzenia czy kosmetyków. Brak impregnacji prowadzi do szarzenia oraz wchłania wody z powierzchni drewna, przez co leżaki szybko tracą estetyczny wygląd “świeżego drewna”. Sprawdź nasza jakość!

Znajdź więcej inspiracji na naszym INSTAGRAM !